به مناسبت روز شهید انجام شد:

دیدار صمیمانه مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با خانواده های شاهد و ایثارگر

۲۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۳ کد : ۱۳۵۵ اطلاعیه ها

        به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج   به مناسبت روز 22 اسفند روز شهید مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، مدیر امور شاهد و ایثارگر ، مدیر گزینش ،مسئول کانون بسیج اساتید، مسئول بسیج دانشجویی ، رئیس دانشکده روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و نیز دکتر ژیان باقری از اساتید بسیجی این واحد دانشگاهی با خانواده آزاده جانباز شیمیایی شهید فریبرز باقری دیدار کردند.

      در این دیدار دکتر شوندی پس از ابلاغ پیام دکتر بهروز میرزا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز به خانواده این شهید گرانقدر، دیدار از خانواده معظم شاهد را موجب افتخار خواند.

     حجت الاسلام سید محمد هاشمی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در استان البرز نیز دیدار از خانواده معظم شهدا را زداینده غلفت از ارزشها و راه شهیدان برشمرد و گفت: «ما با حضور خود در نزد خانواده شهدا به انفاس قدسیه شهید متبرک میشویم.»

   سپس دکتر محمدرضا بلیاد رئیس دانشکده روانشناسی واحد کرج ضمن گرامی داشت یاد شهدا، اعلام آمادگی نظام روانشناسی استان برای حمایت از ارتقاء علمی فرزند شهید باقری را به خانواده وی اعلام نمود.

     از سوی دیگر مسئولین بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با عضو هیات علمی بازنشسته واحد کرج و  خانواده شهید دیباجی نیز دیدار نمودند . در این دیدار که آقایان مهندس واحدی جانشین بسیج اساتید استان البرز ، دکتر شوندی مسئول کانون بسیج اساتید واحد کرج و جمعی از بسیجیان حضور داشتند؛ پدر شهید دیباجی که خود از استادان بازنشسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج است، با بیان حدیثی از حضرت سید الشهداء(ع) به اهمیت شکر در افزونی نعمت و رد گرفتاری ها و تگناهای مادی و معنوی در زندگی تاکید کرد.

     همچنین طی دیدارهای جداگانه با  خانواده جانباز 70%  و دانشجوی رشته روانشناسی در واحد کرج آقای فرزاد رئیسی، و نیز با خانواده شهید ملک محمدی دیدار شد و از مجاهدت های این عزیزان تقدیر به عمل آمد.

   از سوی دیگر دکتر میر ابراهیم صدیق رئیس دبیرخانه هیأت امنای استان البرز، نوروزعلی خدری مدیر گزینش استان البرز و مسئول بسیج کارکنان واحد کرج و تعدادی از مسئولین واحد کرج به نمایندگی از دکتر بهروز میرزا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با حضور در منزل میثم جهانی پور دانشجوی قهرمان ورزشی کشور که عضو خانواده شاهد و ایثارگر این واحد دانشگاهی نیز هست؛ دیدار کردند و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر از این قهرمان سرافراز کشورمان تقدیر کردند.

   در این دیدارها لوح های یادبودی نیز به خانواده های این عزیزان تقدیم شد.

گزارش تصویری دیدار با خانواده شهدا

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج