با حضور مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج صورت گرفت:

آگاهی از مشکلات و مسائل خانواده های شاهد و ایثارگر در دیدارهای صمیمانه

۲۲ آبان ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۳ کد : ۲۸۳۰ اطلاعیه ها

    جمعی از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با حضور در منزل 4 تن از جانبازان جنگ تحمیلی با خانواده های آنان دیدار و از نزدیک به مسائل و مشکلات آنان رسیدگی کردند.

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، به مناسبت یوم ا... 13 آبان به همت امور شاهد و ایثارگران این دانشگاه تنی چند از مسئولین واحد کرج در دیداری با خانواده 4 تن از جانبازان جنگ تحمیلی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام از صبر, بردباری و تحمل خانواده های معزز شاهد و جانباز با اهدای هدایا و لوح هایی، تقدیر شد.

        دکتر مصطفی مبلغی معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر منیره سیدمظهری رئیس دانشکده الهیات، حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل الیاسی، حجت الاسلام والمسلمین اسحاق محمدی تبار، حجت الاسلام والمسلمین انصاری از روحانیون معاونت فرهنگی، معصومه اکبری مدیر امور شاهد و ایثارگران و تعدادی از مسئولین واحدکرج در این بازدیدها حضور داشتند.

    در این بازدیدها با خانواده جانباز 70% علی اصغر تیماجی، جانباز 50%علیرضا شیخی، جانباز 25% ایران زارعی و جانباز 45% مرتضی دهقان که فرزندانشان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج مشغول به تحصیل هستند؛ دیدار شد.

                                                                         روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج