همکاری دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و بنیاد شهید در یادواره شهدای سال ۹۸

۲۹ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۸ کد : ۲۸۵۱ اطلاعیه ها

درجلسه مسئولین ستاد شاهد و ایثارگران استان البرز  مطرح شد

  در جلسه ستاد شاهد و ایثارگران استان البرز هماهنگی لازم جهت برگزاری هرچه شایسته تر یادواره شهدای سال 98 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

     به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج جلسه ستاد شاهد و ایثارگران با حضور دکتر محمدحسن برهانی‌فر رئیس دانشگاه و رئیس ستاد شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، دکتر سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید، خلیل رضوانی رئیس آموزش بنیاد شهید، عبدالحسین دانش کهن معاون فرهنگی بنیاد شهید استان البرز، دکتر حامد ثابت معاون پژوهش و فناوری، دکتر حسن شوندی مدیر آموزش، دکتر یعقوب فتحی مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی و مسئولین امور شاهد و ایثارگران واحدهای دانشگاهی استان البرز برگزار شد.

   در این نشست دکتر برهانی فر با آرزوی رفع فتنه دشمنان از کشور و حفظ مملکت از شر اشرار به مروری بر اقدامات صورت گرفته برای دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج پرداخت و گفت: همکاری خوب بنیاد امور شاهد و ایثارگران با دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز سبب دلگرمی مسئولین این دانشگاه در ارائه خدمات به دانشجویان، استادان و کارکنان شاهد و ایثارگر شده است.

   وی با بیان شرایط خاص اقتصادی کشور و دانشگاه آزاد اسلامی، راهکارهایی را برای دریافت مطالبات دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز از بنیاد شهید به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر به این عزیزان ارائه نمود و تصریح کرد: در پی بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی امکان مراودات مالی میان دانشگاه و بنیاد شهید به صورت استانی حاصل شده است که با وصول مطالبات دانشگاه از بنیاد، مسئولین دانشگاه در این استان می توانند در ارائه خدمات بهتر آموزشی و حمایت از این نیروهای ارزشی نظام در استان، بیش از پیش گام های مثبتی بردارند.

      دکتر برهانی فر در ادامه طرح هایی را برای اشتغال دانشجویان شاهد و ایثارگر و درآمدزایی با مشارکت بنیاد شهید و دانشگاه آزاد اسلامی در استان البرز مطرح کرد.

    عضوکمیته بنیاد شهید و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی همچنین از انجام بررسی های مقدماتی به منظور ایجاد تسهیلاتی برای ادامه تحصیل آسانتر کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانواده های آنان در دوره های آموزشی دانشگاهی و دریافت مدارک معتبر از دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز خبر داد.

    دکتر سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز نیز ضمن تقدیر از زحمات مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در ارائه شایسته خدمات علمی و فرهنگی و حمایت از دانشجویان شاهد و ایثارگر، گفت: به احترام این زحمات ارزشمند، بنیاد شهید و ایثارگران البرز نیز بر خود لازم می داند تمام تلاش خود را در رفع مشکلات و مسائل موجود و تسهیل و استمرار همکاری های شایسته فی مابین، به کار گرفته و پیگیرهای لازم را انجام دهد.

     در ادامه جلسه اعضا ضمن تاکید بر نقش و جایگاه شهدا در جامعه جزئیات برنامه های فرهنگی مراسم یادوارهای شهدا را که در آذرماه امسال و همزمان با هفته بسیج در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار خواهد شد به بحث و بررسی گذاشتند و تصمیماتی را در خصوص نحوه اجرای این مراسم معنوی اتخاذ نمودند.

                                                                          روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج