بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در محکومیت کشتار مسلمانان مظلوم و بی‌فاع کشور هند

۱۷ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۳ کد : ۳۰۵۸ اطلاعیه ها

بسم‌الله‌‌الرحمن الرحیم

«الَّذینَ أُخْرِجُوا مِن دیَرِهِم بغَیرِ حَقٍ إِلا أَن یَقُولُوا رَبُّنَا اللَّهُ وَ لَوْ لا دَفْعُ اللَّهِ النَّاس بَعْضهُم ببَعْضٍ لَهُدِّمَت صوَمِعُ وَ بیَعٌ وَ صلَوَتٌ وَ مَسجِدُ یُذْکرُ فِیهَا اسمُ اللَّهِ کثِیراً وَ لَیَنصرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِىُّ عَزیزٌ» (آیه‌ی ۴۰ سوره‌ی مبارکه‌ی حج).
مسلمانان مظلوم و بی‌فاع در کشور هند امروز تلخ‌ترین خاطرات خود را در تاریخ جهانیان روشن‌ضمیر ثبت نمودند و در کنار آن سکوت تلخ مجامع بین‌الملل و برخی از سران و مرتجعین کشورهای به ظاهر اسلامی امری دردآور است.
شکنجه‌ها و کشتار این مسلمانان بی‌گناه تداعی‌گر رفتارهای مشرکین صدر اسلام است که ذره‌ای در بیدار کردن وجدان‌های خوابیده‌ی انسان‌های به اصطلاح متمدن اثرگذار نبوده است و تاریخ گواهی خواهد داد اهداء فله‌ای جوایز صلح نوبل تنها در راستای اهداف خادمان استعمار آمریکایی بوده است.
بسیج اساتید دانشگاههای آزاد اسلامی استان البرز ضمن محکوم نمودن رفتار ددمنشانه‌ی متولیان این تفکر پلید،سکوت گزنده‌ی رهبران و رسانه‌های غربی به ویژه رسانه‌های دولت‌های اسلامی را امری قبیح دانسته و از تمامی فعالین عرصه‌ی فرهنگی و مجازی جهت همراهی با محکوم نمودن رفتارهای سرکوب‌گران دعوت بعمل می‌آورد.
درحالی که کشتار وحشیانه‌ی مسلمانان کشور هند که تنها به جرم گرایش به دین رئوف اسلام ازبین می‌روند محکوم است،مواضع افراد فعال حقوق‌بشر در کشورمان که همواره مدافعین حقوق غیربشر بوده‌اند این سوال را در ذهن تداعی می‌کند که آیا در منطق آنان ارزش جان انسان‌ها کمتر از ارزش جان حیوانات است؟
همچنین بسیج اساتید دانشگاه‌های آزاد استان البرز از وزارت امورخارجه درخواست می‌نماید حمایت قاطعانه خود را از مسلمانان بی‌پناه هند که وظیفه‌ی شرعی و قانونی آن وزارت‌خانه است دریغ نکند چراکه براساس فرامین رهبر فرزانه انقلاب،استحکام و عمق فکر دفاع از یک ملت مظلوم در سیاست ما به مراتب بیشتر از عمق سیاست دفاع از صهیونیسم در مجموعه سیاسی دولتی مثل آمریکاست.

《وَالحَمدُللهِ قاصِمِ الجَّبارین مُبیرِ الظّالِمین.》
بسیج اساتید دانشگاههای آزاد اسلامی استان البرز