نداشتن مسئولیت‌پذیری برخی از مسئولان و مشکلات عدیده در نظام توزیع کشور خطرناک‌تر از ویروس کروناست.

۲۱ اسفند ۱۳۹۸ | ۲۰:۳۱ کد : ۳۰۶۴ اطلاعیه ها

نداشتن مسئولیت‌پذیری برخی از مسئولان و مشکلات عدیده در نظام توزیع کشور خطرناک‌تر از ویروس کروناست.

جواد آزادزعیم در گفتگو با خبرگزاری آنا، اظهار کرد: در روزهایی قرار داریم که متاسفانه برخی از مردم با ویروس منحوس کرونا دست‌وپنجه نرم‌ می‌کنند و همه وظیفه داریم که برای مقابله با این بیماری تلاش کنیم.

وی افزود: برخی شاید بیماری منحوس کرونا را بزرگترین مشکل‌ این روزهای مردم بدانند که متاسفانه زندگی آنان را تلخ و سخت کرده است اما خطرناک‌تر و بزرگتر از این بیماری، مشکلات مربوط به سوءمدیریت در بخش‌های مختلف، نداشتن مسئولیت‌پذیری برخی از مسئولان، حضور نیروهای غیر متخصص در جایگاه‌های حساس مدیریتی، نداشتن روحیه جهادی و خدمت‌رسانی و مشکلات عدیده در نظام توزیع کشور است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با بیان اینکه سوء مدیریت برخی از مسئولان مدت‌هاست به جان کشور و مردم افتاده و باعث ایجاد رنج‌ها و مشکلات فراوانی شده است، گفت: در جایی که باید شاهد وجود نظم و عدالت در توزیع برابر و کافی اقلام‌ و مواد بهداشتی نظیر مواد ضد‌عفونی کننده، ماسک و... باشیم اما می‌بینیم علی‌رغم تولید گسترده این محصولات که خود مسئولان‌ نیز آن را تایید می‌کنند، متاسفانه باز شاهد بروز نابسامانی و کمبود این اقلام در این شرایط حساس هستیم.

آزادزعیم ادامه داد: ضعف‌های مدیریتی و سازمانی موجب شده که عده‌ای سودجو و محتکر‌ از آب گل آلود ماهی گرفته و به دنبال کسب سودهای کلان و کثیف که آغشته به آه و خون مردم است، باشند؛ تا کی می‌خواهیم شاهد نابه‌سامانی‌ها و سوءمدیریت‌ها باشیم که در چنین بزنگاه‌هایی خودشان را نشان بدهند و باعث بروز اختلال و کندشدن روند‌ خدمت‌رسانی به مردم عزیز شوند.

وی تصریح کرد: مردم ایران ثابت کرده‌اند که همیشه در روزهای حساس بیش از گذشته در کنار‌ هم هستند و با همدلی، تلاش، کوشش و توکل به خدا همان‌طور که مشکلات و سختی‌های گذشته را پشت‌ سر گذاشته‌اند، بیماری کرونا را نیز شکست خواهند داد؛ قطعا در چنین روزهای حساسی مثل همیشه عده‌ای با روحیه‌ای مثال‌زدنی، جهادی، انقلابی و با توجه به آیه شریفه "تَعاوَنُوا عَلَى الْبرّ"( در کارهاى خیر به یکدیگر کمک کنید)، در کنار مردم حضور پیدا می‌کنند و سعی در برطرف کردن گوشه‌ای از مشکلات و نیازهای مردم دارند تا لبخند رضایت و آرامش را بر چهره آنان بنشانند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج گفت: جهادگران گروه جهادی شهید محمد بلباسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرج که همواره در ابعاد مختلف خدمت‌رسانی نظیر برنامه‌های عمرانی، فرهنگی، آموزشی، اقتصاد مقاومتی و... در مناطق محروم برای ارائه خدمات گوناگون به مردم حضور داشته‌اند، اکنون نیز در عرصه بهداشت، درمان و سلامت مردم با تشکیل ستاد مقابله با بیماری کرونا به‌دنبال ارائه خدمات مختلف به مردم هستند.

آزادزعیم خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات دانشجویان بسیجی گروه جهادی دانشگاه آزاد کرج، فراخوان تشکیل گروه‌های ضدعفونی کننده معابر شهری بوده که با حضور گسترده جهادگران آغاز شده است و ادامه خواهد داشت؛ مناطق حاشیه‌ای شهر کرج از جمله نقاط هدف گروه برای اجرای برنامه است و از دیگر برنامه‌های در دست اجرای گروه جهادی شهید محمد بلباسی می‌توان به تهیه بسته‌های بهداشتی برای توزیع در مناطق محروم اشاره کرد. امیدواریم به لطف خدای متعال به‌زودی شاهد ریشه‌کن شدن ویروس منحوس کرونا در کشور باشیم.