در دیدار دکتر برهانی فر با مدیرکل ارزیابی، نظارت و بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۷ مطرح شد

آموزش مجازی و طرح تعاون دانشگاه آزاد اسلامی الگویی برای دانشگاه های کشور است    مدیرکل بازرسی منطقه ۷ دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در دیدار با برهانی فر رئیس

۱۷ تیر ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۰ کد : ۳۲۱۳ اطلاعیه ها

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، دکتر محمدحسن برهانی فر با تشریح روند برگزاری طرح تعاون در واحد کرج و نیز بیان امکانات، زیرساخت های فنی و اجرایی و دستاوردهای چشمگیری که این دانشگاه در آموزش مجازی داشته، به برخی مشکلات احتمالی اشاره نموده و ابراز امیدواری کرد: با بهره گیری از امکانات موجود، امتحانات پایان ترم دانشجویان با همکاری و هماهنگی کامل مسئولان و عوامل اجرایی، در آرامش، صحت و سلامت کامل برگزار شود.

     در این این دیدار علیرضا محمدپور مدیرکل بازرسی منطقه ۷ دانشگاه آزاد اسلامی ضمن ارزیابی زیرساخت های واحد کرج در حوزه آموزش مجازی از زحمات رئیس، کارکنان، اعضای هیئت علمی و اساتید دانشگاه در برگزاری آزمون های مجازی تقدیر کرد و افزود:

اجرای طرح تعاون و آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی الگویی برای دانشگاه های کشور است که حاصل فعالیت شبانه روزی در این دانشگاه می باشد.

   وی تصریح کرد: در شرایط مقابله با ویروس کرونا به منظور عدم توقف چرخه علم آموزی در کشور، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور می توانند از تجربیات دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه بهره برداری کنند.

     محمدپور ادامه داد: اجرای تاکیدات ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی در ایامی که کشور با معضل کرونا درگیر است، تلاش مضاعفی را می طلبد تا در مسیر توسعه علمی گام در جهت دستیابی به شتاب علمی کشور آنچنان که در سند توسعه و همچنین منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید شده حرکت کنیم.

       مدیرکل بازرسی منطقه ۷ دانشگاه آزاد اسلامی ضمن ارزیابی زیرساخت های واحد کرج در حوزه آموزش مجازی، بر تامین نیازهای شرایط آموزشی جدید و رفع مشکلات تاکید کرد.

  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج