با حضور مدیرکل ارزیابی، نظارت و بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۷ صورت گرفت

بازدید از برگزاری آزمون های مجازی، تقویت طرح تعاون و ارائه برنامه های شاخص واحد کرج

۱۷ تیر ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۲ کد : ۳۲۱۴ اطلاعیه ها

 

   مدیرکل بازرسی منطقه ۷ دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در واحد کرج از فرآیند اجرا و برگزاری آزمون های مجازی، شناسایی مشکلات، تقویت طرح و ارائه برنامه های شاخص واحد کرج بازدید کرد.

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، علیرضا محمدپور مدیرکل ارزیابی، نظارت، بازرسی و رسیدگی به شکایات منطقه ۷ دانشگاه آزاد اسلامی و هیأت همراه در جریان بازدید از واحد کرج با رئیس، مدیران و مسئولین این واحد دانشگاهی دیدار نموده و بر معرفی بیش از پیش سامانه مبدا بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه به دانشجویان، کارکنان و اساتید تاکید کرد.   

    وی در این دیدار سامانه مبدا مرکز بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی را به عنوان پل ارتباطی جامعه دانشگاهی با بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی مطرح نمود و از مسئولین واحد کرج خواست تا با بهره گیری از این پل ارتباطی تا حد ممکن در تسهیل امور دانشگاه مشارکت نمایند.

        لازم به ذکر است سامانه مبداء مرکز بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی به آدرسbazresicis.iau.ir به منظور دریافت نظرات، شکایات و انتقادات استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در دسترس دانشگاهیان قرار دارد.

 روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج