به منظور بررسی وضعیت و نظارت بر روند امور صورت گرفت

بازدید دکتر برهانی فر از سرای نوآوری فناوری مواد دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز

۱۶ مهر ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۵ کد : ۳۳۷۸ اطلاعیه ها

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج و جمعی از مسئولین این دانشگاه طی بازدیدی، وضعیت موجود و روند انجام امور سرای نوآوری فناوری مواد این دانشگاه را بررسی کردند.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، دکتر محمدحسن برهانی فر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج در این بازدید ضمن مثبت ارزیابی کردن انجام امور مربوطه، بر تسریع روند آماده‌سازی این مرکز تاکید کرد.

   مجوز فعالیت سرای نوآوری فناوری مواد دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز در اردیبهست 99 از سوی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی صادر شد و در مرداد 99 با معرفی فرزاد نصری به عنوان سرپرست، آغاز به کار نمود.

    مهندس فرزاد نصری با تایید این خبر گفت: این سرای نوآوری در حال حاضر در مرحله راه اندازی اولیه می باشد که ضمن اختصاص فضای یک هکتاری بسیار مناسب، کار آماده سازی در بخش های مختلف اعم: ایجاد فضای اداری مربوطه، ایجاد فضای نمایشگاه دائمی فناورانه، ایجاد مرکز رشد تخصصی، ایجاد مرکز شتابدهی با استقرار دو شتابدهنده و ایجاد دو فضای کارگاهی به منظور تسهیل امور فناورانه را دنبال می کند.

   وی افزود: احیای فضای سبز به منظور زیبا سازی و مفرح نمودن فضای کار نیز از نکاتی است که در مرحله آماده سازی زیر ساخت اولیه می باشد.

   نصری در ادامه گفت: به زودی شاهد استقرار دو شتابدهنده قوی خواهیم بود که وظیفه برگزاری دو رویداد استارت آپی بزرگ و همچنین تجاری سازی محصولات را خوهیم داشت و امیدواریم  با حمایت مسئولان در هفته پژوهش سال جاری افتتاح و راه اندازی نهایی سرا را شاهد باشیم.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج