در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج

از تیم های برتر اولین رویداد کرسی های آزاد اندیشی دانشجویی تقدیر شد

۰۸ تیر ۱۴۰۰ | ۱۶:۲۰ کد : ۴۰۱۴ اطلاعیه ها

 

طی مراسمی با حضور حجت الاسلام دکتر ابراهیم اکبری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج از تیم های برتر اولین رویداد کرسی های آزاد اندیشی دانشجویی و نفرات برتر در اولین جشنواره شعر امید تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج؛ حجت الاسلام دکتر ابراهیم اکبری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با اعلام این خبر گفت: همزمان با روز ولادت با سعادت امام رضا (ع) و به منظور تقدیر از تیم های برتر اولین رویداد کرسی های آزاد اندیشی دانشجویی و نفرات برتر در اولین جشنواره ملی جشنواره شعر امید مراسمی با حضور نفرات برتر و داوران و مجریان هر دو رویداد درسالن شهید باهنر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار گردید.

وی افزود: در رویداد کرسی های آزاد اندیشی جمعا ۲۲  تیم با موضوعات سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی ، سلامت و هنر در استان البرز حضور داشتند که ۵ تیم به مرحله ی کشوری راه پیدا کردند و در مرحله ی کشوری نیز یکی از تیم ها تا مرحله ی نیمه نهایی رویداد توانست حضور داشته باشد.

اکبری در خصوص جشنواره شعر امید نیز افزود: ۱۰ نفر از اساتید و کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز نیز در مرحله ی استانی با موضوعات دفاع مقدس، مکتب حاج قاسم، فرهنگ مقاومت و موضوعات آزاد حائز رتبه های برتر شده اند و رقابت مرحله ی کشوری نیز در حال برگزار است که امیدواریم نمایندگان شایسته ای برای جامعه ی دانشگاهی استان البزر باشند.

اکبری در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری رویدادکرسی های آزاد اندیشی و همچنین جشنواره ی شعر امید با استقبال خوبی از سوی اساتید، کارکنان و دانشجویان مواجه شد و جزء فعالیت های فاخر معاونت فرهنگی دانشجویی محسوب میشود که امید است تداوم داشته باشد.

گفتنی است از همه ی نفرات برتر و داوران دو رویداد با لوح تقدیر و هدایا تجلیل بعمل آمد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج