دانشگاهیان دانشگاه آزاداسلامی واحد کرج همصدا با سایر اقشار جامعه فریاد مرگ بر اسرائیل سر دادند.

۱۲ تیر ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۰ کد : ۸۶۶ اطلاعیه ها
امسال نیزهمانند سال های گذشته مسئولان ، استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونستی بار دیگر حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند.
دانشگاهیان دانشگاه آزاداسلامی واحد کرج همصدا با سایر اقشار جامعه فریاد مرگ بر اسرائیل سر دادند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج امسال نیزهمانند سال های گذشته استادان، دانشجویان و کارکنان این واحد دانشگاهی با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونستی بار دیگر حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین اعلام کردند.

در این مراسم معنوی و همگام با سایر نهادها، ادارات و سازمان های استان البرز و در کنار اقشار مختلف، بار دیگر مسئولان، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با حضور پرشور خود در این راهپیمایی، حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین و انزجار از رژیم اشغالگر صهیونیستی را ابراز نمودند.

گفتنی است در این راهپیمایی عظیم دانشجویان و کارکنان ولایتمدار بسیجی واحد کرج نیز حضوری پررنگ داشته و با حمل پرچم یکصد متری جمهوری اسلامی ایران بار دیگر با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق نموده و به ندای حق طلبی رهبر فرزانه انقلاب لبیک گفتند.

دانشگاهیان همچنین پلاکاردهایی حاوی فرمایشات گوهربار امام راحل عظیم الشان (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را در دست داشتند. این در حالی است که فضای داخلی دانشگاه آزاد اسلامی کرج نیز با شعارها و مضامین مرتبط با روز قدس آذین شده بود.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج