پیروزی تیم منتخب البرز در اولین روز مسابقات فوتسال پسران دانشگاه آزاد اسلامی

۳۰ تیر ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۱ کد : ۸۸۷ اطلاعیه ها

      به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز، مسابقات فوتسال دسته دو قهرمانی کشور دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد اردبیل از دیروز سه شنبه 29 تیرماه با شرکت ۱۰تیم در دو گروه آغاز شد.

     تیم منتخب فوتسال پسران استان البرز در اولین مسابقه خود با 3 گل زده و یک گل خورده نتیجه را به نفع خود ثبت کرد.

اولین گل این مسابقه توسط عرفان اوخ از تیم منتخب البرز در حالی به ثمر رسید که تنها  ۸ دقیقه از شروع بازی می گذشت. اما خراسان رضوی در  ۳۰ثانیه پایانی بازی گل مساوی را وارد دروازه البرز کرد تا در نیمه اول بازی ۱-۱به پایان برسد.

    در نیمه دوم با خطای پنالتی بازیکنان خراسان رضوی، البرز با ضربه خوب سینا خندان از نقطه دوم پنالتی به گل دوم دست یافت.

   اما گل سوم در حالی وارد دروازه خراسان رضوی شد که این تیم، در دقایق پایانی تاکتیک ۵نفر را اجرا کرد، ولی با تصاحب توپ توسط بازیکنان البرز آخرین گل این بازی نیز توسط حمیدرضا اوتادی برای البرز به درون دروازه حریف رفت تا بازی با نتیجه 3 بر 1 به نفع البرز به پایان برسد.

    لازم به توضیح است تیم البرز در این مسابقات در گروه 2 متشکل از: البرز، زنجان، خراسان رضوی، کرمان و اصفهان بازی می کند. تیم های گروه ۱ این مسابقات نیز متشکل از:  آذربایجان غربی. آذربایجان شرقی،  اردبیل، هرمزگان و سیستان بلوچستان است.

  بازیکنان تیم البرز در این مسابقات: آیدین عطایی، پوریا لهراسبی، سینا خندان، عرفان آوخ، متین ترکاشوند، حمیدرضا اوتادی، علی کیا جمالی، ماهان فردی، علیرضا محمودی، حسن کوکبی، سعید راوش و امیرحسین خاکسارپور هستند و  سرمربی تیم البرز مسعود کیانفر و سرپرست تیم علی نجفی هستند.

                                                روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز